Akıllı Ev

Akıllı Ev Sistemleri ile Herşey Daha Kolay

Yaşam alanlarınızda kullandığınız tüm cihazların sadece akıllı cihazlarınızdan kontrol edilmesidir. Hayatınızı kolaylaştıracak bu sistemler kullanıcıya konfor,güvenlik ve daha az maliyet sağlanmaktadır.

Bu kontrol edeceğiniz cihazlar günlük hayatınızda sürekli kullandığınız perde, panjur, aydınlatma (ampul, aplik vs), iklimlendirme (ısıtma – soğutma), kombi, multimedya cihazlar (tv, müzik seti vb.), bahçe sulama gibi işlemlerdir.

GÜVENLİK

Bir evde en önemli unsurlardan biri de güvenliktir. Özellikle akıllı evlerin güvenliği diğer evlere göre kat kat fazladır. Hırsızlık, deprem, yangın, su baskını gibi durumlarda evin uygun kısımlarına yerleştirilen sensörler ve görüntüleme sistemleri ile birlikte herhangi bir güvenlik ihlali veya doğal afet durumunda direkt olarak akıllı cihazlarınıza bildirim gelmektedir.

SENARYOLAR

GülerSOFT akıllı ev sistemleri ile daha önceden kurguladığınız senaryolar ile tek bir komutla bir çok işlemi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin; “Sinema” senaryosunu aktifleştirdiğinizde tüm perde ve panjurların inmesini, ışıkların sönmesini ve televizyonununzun açılmasını aynı anda sağlayabilirsiniz.
Diğer bir örnek olarak; cep telefonunuzdaki konum servisini açarak daha önceden oluşturduğunuz senaryo ile siz evinize 2 km yaklaştığınızda evinizdeki kombinizin istediğiniz sıcaklığa ayarlanmasını ve evinizin ısınmasını sağlayabilirsiniz veya uzun bir tatile çıktığınız zaman bahçenizdeki bitkilerin belirli günlerde veya belirli saat aralıklarında sulama yapmasını da sağlayabilirsiniz.

gulersoft akilli ev
gulersoft_akilliev
2015-11-26 22-38-25 Ekran görüntüsü
2015-11-26 22-50-09 Ekran görüntüsü