Biz Kimiz? GülerSoftware Ailesi olarak uzun yıllar yazılım dünyasındayız…

GülerSoftware olarak 2010 Senesinde kurulan ve web tasarım, yazılım, adwords, seo, Akıllı Ev Sistemleri, Hosting server, ve Domain alanında profesyonel hizmetler veren bir firmayız.
Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, yeni proje ve yazılımlarımız ile siz müşterilerimize alternatifli çözümler sunuyoruz.

GülerSoft olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır.

Profesyonel ve özgün web site tasarımlarıyla farkınızı internet ortamında bizimle hissedebileceksiniz. Tüm web site tasarımlarımız müşteri beğenisi olmadan teslim edilmemektedir.

Her projemiz tamamlandığında hizmet bizim için aslında yeni başlıyor. Sektörümüzün en büyük problemlerinden biri olan müşteriye destek sunma ve sorunlara çözüm üretme konusunda daha hassas bir yaklaşıma sahibiz.

3500’e yakın memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 5. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.