GülerSoft web tasarım ajansı Hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir odamız bulunmaktadır. GülerSoft web tasarım ajansı olarak toplam internet çıkış hızımız 2 x 10Gbps’dır. Yedekli yurt içi Türk Telekom bağlantıları sayesinde siteleriniz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar.

GülerBilişim web tasarım ajansı, binden fazla müşterisine web hosting ve e-mail servisleri sunmaktadır.

Donanım Altyapısı
Sunucu altyapımız gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Donanım olarak HP Proline rack tipi kurumsal sunucular kullanmaktayız.

Sunucularımızın konfigürasyonu; Intel E5 Çift İşlemci (toplam 12 Core), SAS Hard Diskler, 64 GB Ecc Registered Ram den oluşmaktadır.

Envanterimizde 4 adet aynı standart özelliklere sahip HP sunucu, ayrıca 2 adet de bulut sunucu bulunmaktadır. Bu sunucular ile Windows ve Linux tabanlı hosting hizmetlerini kesintisiz ve en yüksek performans ile verebilmekteyiz. Network güvenlik donanımı olarak Juniper Netscreen model firewall kullanılmaktadır. Sunucularımızın ve network donanımlarımızın tümü kendimize aittir.

Sağlanan Hizmetler
» Web Hosting
» Kurumsal Hosting
» E-ticaret Hosting
» Kurumsal E-Mail Çözümleri
» Web Mail
» Anti-Virüs ve Anti-Spam Çözümleri
» SSL Sertifikaları
» Online Ödeme Çözümleri
» Web İstatistik Raporlama